کارگاه نویسندگی خلاق با رویکرد مؤثرنویسی

کارگاه سایت

برای حمایت از محتوای رایگان، به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

نویسندگی نیاز به استعداد ندارد؛ همگان می‌توانند بنویسند و مهم‌تر آنکه همه باید بنویسند. نوشتن کمک‌های خوبی به همه ما می‌کند. ما را به آرامش می‌رساند. شخصیت ما را کامل‌تر می‌کند و به ما این فرصت و قابلیت را می‌دهد که زندگی خود را بهتر و قوی‌تر مدیریت کنیم. در کنار آن نویسندگی صحیح و مؤثر مشکل گشای گرفتاری‌ها و مصائب جامعه است. اگر می‌خواهیم جامعه بهتری داشته باشیم باید بیاموزیم افکار، ایده‌ها و تجربیات صحیح خود را بنویسیم و منتشر کنیم.
هدف اصلی از نوشتن آن است که بر ذهن و رفتار دیگران تأثیرگذار باشیم. برای این کار باید روش‌ها و فنونی را بیاموزیم.
کارگاه نویسندگی خلاق با رویکردی جذاب و تمرین محور سعی می‌کند شما را وارد دنیای شگفت نویسندگی کند و در کنار چشاندن لذت نویسندگی به شما بیاموزد چه و چگونه بنویسید؟ چگونه مخاطب خود را پیدا کنید و چگونه آن را منتشر کنید.
این کارگاه می‌تواند برای شما تجربه‌ای ماندگار و لحظاتی لذت بخش را رقم بزند.

سید مهدی سیدی، مدرس این کارگاه در معرفی از خود اینگونه می‌نویسد؛

” می‌گویند می‌شود برای شخصیت هر آدم کلیدی یافت و رفتارهای او را رمزگشایی کرد. بارها در خلوت از خود پرسیده‌ام کلید شخصیت من چیست و گهگاه به این پاسخ رسیده‌ام که رفتارهای من در این سال ها – البته نه تمام آن ها که بخش وسیعی از آن – متأثر از یک دغدغه زیربنایی بوده است: «امر فرهنگ، سبک زندگی و تمدن سازی».

بسیاری از کارهای مختلف الاضلاعی که از خود صادر کرده‌ام – که هرکدام شان هزاران نقص و آفت و کمبود داشته است و خدا رحمان باید بر من ببخشد – متأثر از همین دغدغه محرک بوده است: فعالیتهای فرهنگی، کارمندی برای دولت، مدیریت در دانشگاه و وزارتخانه و پژوهشکده و خبرگزاری، نویسندگی در روزنامه‌ها و سایت‌ها، سخنرانی در مجامع فرهنگی و مذهبی، ارتباط مفصل با گروه های دانش‌آموزی و دانشجویی و طلاب، برگزاری کارگاه‌های آموزشی در شهرهای ایران، مشاوره و همراهی در گرفتاری‌های فکری و روحی دوستان و غیر دوستان، حضور در تلویزیون و رادیو، و بسیاری دیگر از کارهای به دردبخور و به درد نخور دیگر که مرتکب شده‌ام؛ احتمالا با همین کلید واژه قابل توضیح خواهد بود: «امر فرهنگ، سبک زندگی و تمدن سازی» “

  • اصول و مبانی نویسندگی
  • پنج سوال نویسندگی
  • سوژه یابی
  • مخاطب‌شناسی
  • رسانه‌شناسی
  • اقتصاد قلم
  • اخلاق قلم
  • انتشار مطالب

کارگاه نویسندگی خلاق در چهار جلسه دو ساعته برگزار خواهد شد. روزهای یکشنبه و چهارشنبه، ساعت ۱۹ الی ۲۱ از تاریخ ۱۰ اسفندماه ۹۹.

 

 

با توجه به شرایط اقتصادی سخت، تصمیم گرفتیم این دوره را با کمترین قیمت ممکن برگزار کنیم. هزینه ثبت نام این دوره تنها ۶۰,۰۰۰ تومان خواهد بود. ثبت نام نیز از طریق سایت ایوند انجام می‌شود. همچنین برگزاری کلاس‌ها به صورت مجازی و از طریق سیستم اسکای‌روم خواهد بود.

در خبرنامه ما عضو شوید

ایمیل‌تان را وارد کنید، ما دو هفته یک بار به شما محتوای ناب پیشنهاد می‌کنیم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطالب را هم مطالعه کنید

اسکرول به بالا